Home » Atmintinė keliautojams

Atmintinė keliautojams

Kelionės kaina: 635 eur + skrydis ***;
*** šeimoms taikomos nuolaidos

Į šią kainą įskaičiuota septynios nakvynės su pusryčiais ir vakariene rekolekcijų namuose, rekolekcijų programa, gido paslaugos, transporto paslauga Maltoje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota kelionė lėktuvu (10 kg rankinis bagažas), jūsų sveikatos ir gyvybės draudimas, kelto paslauga (apie 10 eurų), išlaidos lankytinų objektų lankymui (maždaug 30 eurų pasirinktinai), pietūs, papildomas bagažas lėktuve, jūsų asmeninės išlaidos.

Piligriminei kelionei į Maltą svarbu žinoti:

Apranga:

  1. Jūsų kelionės metu oras Maltoje bus šiltas. Visgi pasitaiko vėjuotos dienos, todėl vienas šiltesnis drabužis (megztukas ar švarkelis) gali būti reikalingas.
  2. Patogi avalynė! Nors beveik visur važinėsime mikro autobusu, patogi ir lengva avalynė visada pravers.

Išlaidos:

  1. Jūsų išlaidas Maltoje  sudarys: bilietai į mokamus objektus (apie  30 Eurų), išlaidos pietums  ar  užkandžiams,  išlaidos keltui į Gozo salą (5 Eurai) , transporto išlaidos papildomos kelionės (pvz. į pliažą, amatų kaimelį), asmeninės ekskursijos laisvą dieną .

Rekolekcijoms:

  1. Nepamirškite turėti Šventą raštą bei Magnificat leidinuką kasdienėms Šv. mišioms.
  2. Asmeninis dienoraštis, sąsiuvinukas užrašams bei rašymo priemonė – tebūnie jūsų krepšyje taip pat.

 Kita:

Kadangi gyvensite vienuolyno rekolekcijų namuose, taip pat  susitiksite ne tik su sesutėmis bet ir maltiečiais kunigais bei tikinčiaisiais,  nepamirškite turėti mažų suvenyrų, smulkmenyčių.  Lietuviški saldainiai – tai, kuo praeitos piligrimų grupės sužavėjo maltiečius 🙂