kelionės programa

Programa

Piligriminė kelionė į maltą

1 Diena Skrydis: Vilnius – Malta. Atvykimas ir apgyvendinimas Rekolekcijų namuose . Vakarienė. Nakvynė.

2 Diena Šv. Mišios. Pusryčiai rekolekcijų namuose. Eksursija po Rabat  ir Mdiną, susipažinsime su bendra Maltos istorija ir sužinosime kodėl Rabat ir Mdina laikomos ypatinga vieta Maltoje.  Po pietų – laisvas laikas, o po vakarienės – pokalbis/rekolekcijos  su kunigu. (Vakarienė ir nakvynė rekolekcijų namuose.) 

3 Diena Šv. Mišios. Pusryčiai rekolekcijų namuose. Ekskursija į Valetą, Maltos sostinę. Lankysime Švento Jono katedrą ( 15 eurų, senjorams ir studentams – 12.5 euro), Valetos Baraka sodus, susipažinsime su Valetos istorija ir  apie Maltos ordino riterių įtaka Maltos kultūrai. Laisvas laikas pasivaikščiojimams po Valetą. Pasirinktinai galima aplankyti Nacionalinį muziejų, kitas Valetos bažnyčias, įsigyti suvenyrų. Po vakarienės paskaita rekolekcijų tema. Pasidalinimas. Vakarienė ir nakvynė rekolekcijų namuose.

4 Diena: Šv. Mišios. Pusryčiai rekolekcijų namuose. Ekskursija į Mostą ir Meliehą. Pradėsime nuo Mostos Rotondos (įėjimas 3 Eur), žymi tuo, jog karo metu per mišias įkritusi bomba ne tik, kad nesprogo, bet ir visi Šv. mišių  dalyviai liko sveiki. Taip pat bažnyčios kupolas, pastatytas be atramų, yra  yra trečias pagal dydį Europoje. Vyksime į Meliehos bažnyčią, kurioje pasak legendos Šv. Mergelės Marijos freska yra nutapyta paties Šv. Luko, kartu su Apaštalu Pauliumi, buvusio Maltos saloje. Ši vieta taip  pat garsi piligrimų atsivertimais bei išgijimais.  Laisvas laikas.  Po vakarienės – paskaita/rekolekcijos.  Vakarienė ir nakvynė rekolekcijų namuose.

5 Diena: Šv. Mišios. Pusryčiai rekolekcijų namuose. Išvykstame į Gozo salą (kelto bilietas apmokamas savarankiškai – 4.65 Eurai už bilietą į abi puses ). Visos dienos  autobusinė ekskursija po visą salą, aplankant Ta-Pinu bažnyčią, ypatingai piligrimų lankomą vietą, garsėjančią stebuklingais išgijimais. Lankysime Viktoriją – Gozo salos sostinę ir joje esančią nuostabaus grožio Šv. Jurgio baziliką.  Pasidalinimas. Vakarienė ir nakvynė rekolekcijų namuose.

6 Diena: Šv. Mišios. Pusryčiai rekolekcijų namuose. Apžvalginė ekskursija  į Dingli – Blue Grotto, čia galima paplaukioti laiveliais. Aplankysime ir liaudies pamaldumo vietą – Madonna Girgenti.  Džiaugsimės Maltos kraštovaizdžiu. Po pietų laisvas laikas. Po vakarienės – kunigo paskaita/rekolekcijos. Vakarienė ir nakvynė rekolekcijų namuose.

7 Diena: Šv. Mišios. Pusryčiai/vakarienė rekolekcijų namuose. Laisva diena. Vyksime suvenyrų į Maltos amatų kaimelį,  taip pat galimos papildomos ekskursijos grupės pageidavimu. Po vakarienės – kelionės aptarimas, pasidalijimas įspūdžiais. 

8 Diena: Šv. Mišios. Pusryčiai rekolekcijų namuose (jei leidžia skrydžio laikas). Išvykimas į oro uostą, skrydis į Vilnių.

 

Kaina – 645 eur  + skrydis. Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 7 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis rekolekcijų namuose;
  • transporto paslaugos Maltoje pagal programą;
  • Kunigo paslaugos/rekolekcijų programa;
  • gido  ir eksursijų paslaugos Maltoje;
  • ekskursija į Gozo salą;
  • turisto nakvynės  mokestis Maltoje.

Papildomai: Bilietai į mokamus objektus ~50 Eur (pažymėti programoje).

Siūlomos savarankiškai aplankyti vietos:

  • Sliema, St.Julians, Paceville (važiuoja visuomeninis transportas). Tai turistinės, komercinės vietos su  jaukių restoranėlių, picerijų gausa, pakrantės promenada.
  • Golden Bay pliažas (grupei gali būti organizuojamas nuvežimas bei parvežimas į/iš pliažo , kaina 4-5 eurai/ žmogui į abi puses).
  • Tal-Qali rankdarbių kaimelis bei Mdinos stiklo fabrikas (galima užsakyti bendrą transportą nuvykimui).

Pateiksime ir atskiras rekomendacijas ką aplankyti pagal žmonių interesus.
*** Mišiose galima dalyvauti kasdien. Tai pat esant atvykusiam kartu kunigui, galimos mišios vienuolyno koplyčioje arba Mergelės Marijos koplyčioje, kurioje 1999 metais Šv. Mergelės Marijos statula verkė kraujo ašaromis. Sekmadieniais 11.15 val. mišios anglų kalba.

****** Dienų/ekskursijų  eiliškumas  pagal programą gali  kisti dėl oro ar kitų sąlygų.

Programa

Malta II

Skirta su mumis jau keliavusiems piligrimams

Šiuo metu programa yra ruošiama.