keliautojų atsiliepimai

Laba diena, mieloji vadove Inga, pirmiausia leiskite Jus pasveikinti, sulaukus visų gražiausių žiemos švenčių. Nuoširdžiai linkiu Jums geriausios sėkmės,neprarandant savo puikios nuotaikos ir optimizmo. Atleiskite,kad trukdau… Atsisveikindami mes visi jau padėkojome už šią kelionę,o aš,kuo toliau,tuo labiau pajutau dar nepasakiusi tikrojo AČIŪ… Prisipažįstu, nelabai norėjau vykti į Maltą, nesusigundžiau net paskaičiusi apie šią šalį… Ir štai – stebuklas, už kurį esu Jums labai dėkinga. Visą mūsų grupę užbūrėte tik nusileidus Maltos oro uoste. Sutikote mus su pintinėle vynuogių, tokia linksma, tokia miela… Tos vynuogės ir Jūsų betarpiškumas suartino, subūrė mus, piligrimus,nepažįstamus, iš įvairių miestų. Su Jumis ir gidu per tą savaitę tiek aplankėme bažnyčių ,muziejų, tiek pamatėme, kad ir šiandien negaliu atsitokėti nuo įspūdžių. Esu buvusi JAV didmiesčiuose. Taip, gražu, bet neturėjau tikro poilsio ir ramybės tokios, kaip Maltoje. Aš gavau puikią dozę sveikatos ir poilsio. Geriausi rekolekcijos namai, įvairiausias maistas. Kasdienės ilgiausios ekskursijos autobusais, pėsčiomis, pramogos prie Viduržiemio jūros… Idealiai tvarkinga šalis. Dabar ji liko atmintyje, kaip svajonių žemė, kurią dar norėčiau aplankyti. Lieku dėkinga Jums. Nuoširdžiai džiaugiuosi Jus pažinusi ir, Jūsų dėka, Maltą… P.S. Atleiskite, kad tiek daug prirašiau…Ačiū..
Zina
iš Vilniaus
Tai buvo ypatingas laikas, viskas buvo kitaip negu įsivaizdavau, viskas sužavėjo, užbūrė, įtraukė į bendrą visumą, kuri vadinasi „Piligrimystė Maltoje“. – Pati Malta – nuostabi šalis, tiesiog sunkiai suvokiamas tos valstybės mažumas ir tuo pačiu didingumas, viskas dera kartu ir grožis, ir paprastumas, ir tvirtovės su aukštomis apsauginėmis sienomis, ir maži jaukūs nameliai su spalvotais balkoniukais, neužrakintomis durimis iš lauko pusės paliktais raktais. Kekviena šios šalies šventovė – ypatinga Viešpaties palaiminta vieta, užburianti grožiu ir didybe, užliejanti Šventosios Dvasios malonėmis. Žinoma, visur galima melstis ir būti išklausytam, bet man asmeniškai buvo tiesiog juntamas Dievo artumas prie kraujo ašaromis pravirkusios Mergelės Marijos statulos. Ir žinoma, Ta-Pinu šventovėje ypatinga malda, asmeninis pokalbis su Dievu, kaip kūdikio ir tėvo. – Inga, tu sugebi su meile pasirūpinti ir pabendrauti su kiekvienu, kurti asmeninį ryšį, kur kiekvienas gali jaustis ne vienu iš daugelio nuolat čia atvykstančių piligrimų, bet vieninteliu, mylimu ir laukiamu. Aš taip ir jaučiausi 🙂 – Mūsų gidas Karmelis – pats geriausias. Gaila, kad nebuvo labai daug laiko išgirsti viską ką js žino ir gali papasakoti, būtų miela klausytis dar ir dar. – Kunigas Artūras betarpišku bendravimu buvo su mumis ir tarp mūsų. Jo mokymai sudėliojo mintis į savo vietas. Ypač apie maldą, svarbu ne kiek ir kada melstis, o kaip, kam ir į ką. Jei praleidžiu valandą adoracijoje tik kartodama: Viešpatie, štai aš toks vargšas, toks nusidėjėlis, tai ką adoruoju – Kristų, ar save?…. – Išties, ir kitose piligriminėse kelionėse teko sutikti daug puikių žmonių, bet ši grupė buvo tikrai nuostabi 🙂 Visi ir kiekvienas. Dievas kalbėjo per kiekvieną savaip ir kiekvienas savaip pasiliko širdyje. Berods vakar grįžo kita grupė iš Maltos. Galvojau apie juos, kada išskrenda, kada atvyksta, kaip tu juos sutinki oro uoste su plačia šypsena ir vynuogėmis, galvojau – ir nuoširdžiai jiems pavydėjau… Ar norėčiau dar važiuoti? O taip, žinoma! Ir geriausiai tuoj pat, nes noriu tos būsenos, kuri buvo ten, o ne tos kuri yra čia kasdienybėje. Iš tiesų, ilgiuosi ne tos konkrečios šalies ar vietos, o tos būsenos, jausmo, bendrystės. O galbūt ji įmanoma ir kitur, gal netgi čia, Lietuvoje, namuose….
Virginija B.
Vilnius
Tai puiki kelione visais atžvilgiais. Mėgausitės uolėtu Maltos kraštovaizdžiu ir skaidria jūra. Aplankysite unikalias vietas: Šv. Jono Ko-Katedrą Valetoje, kur saugomos dvi nuostabios dailininko Caravaggio drobės, Šv. Pauliaus laivo sudužimo bažnyčią ir grotą, kur, kaip manoma, jis praleido kelis mėnesius, Šv. Pauliaus katakombas ir Šv. Agotos kriptą, Ta Pinu šventovę Gozo saloje, Girgenti Mergelės Marijos apsireiškimo vietą bei kitus įstabius salos kampelius. Išgyvensite Dievo artumą, bendrystę ne tik su kitais grupės piligrimais, bet ir svetingais bei pamaldžiais maltiečiais. Vadovė Inga nuosirdžiai kiekvieną sutiks, pavaišins burnoje tirpstančiais vietinės gamybos avies pieno sūriais, patars, ką ir kur pirkti artimiesiems lauktuvių. Jei reikes, palydės ir pavėžės. Ilgai nesvarstę, skambinkite jai ir leiskitės i šią turiningą piligriminę kelionę. Kaip pastebėjo vienas kunigas, antrą kartą lankęs salą: “Šv. Pauliaus įdirbis čia tikrai juntamas.”
Aldona
Londonas
Dėkoju “Piligrimystė Maltoje ” už nuostabią ir puikiai subalansuotą kelionę. Pirmiausiai ji tikrai buvo pilgriminė. Ačiū už galimybę, kasdien lietuviškai švęsti šv. Mišias gražiausiose Maltos šventovėse. Dėkoju, kunigui A. Kazlauskui už pasidalijimus, katechezę ir bendrą maldą. Be šių dvasinių dalykų noriu Jums, Inga, nuoširdžiai padėkoti už galimybę gerai pailsėti: už vaizdus į jūrą pro rekolekcijų namų langus; puikų maistą ir vyną; gerą gidą; kuris visus sudomino; puikiai sudėliotą programą, kurios dėka labai daug pamatėme; poilsį prie jūros; galimybę kasdien turėti laisvo laiko ir ramiai papietauti jaukiuose vietiniuose restoranuose. Ypač dėkoju už Jūsų nuoširdumą ir “nevaldišką” požiūrį į kiekvieną žmogų. Sukūrėte draugišką atmosferą, užkrėtete gera nuotaika ir meile Maltai, todėl ne tik rekomenduoju visiems savo draugams keliauti su “Piligrimystė Maltoje”, bet ir pati norėsiu čia vėl sugrįžti.
Asta
Ačiū už puikiai organizuojamas keliones po Maltą. Jūsų internetinis puslapis puikus, aiškus, daug žadantis. Kai atvyksti čia, visko gauni su kaupu ir ženkliai daugiau nei tikiesi iš Maltos. Kaip nuoširdžiai, su entuziazmu pravedėtei šią kelionę, tai dar nei vienoje vietoje neteko taip būti.
Rima Vaisietienė
Mieloji Inga, esu Jums dėkinga už rūpestingumą, dėmesingumą, atvirumą. Jūs visą savo laiką skyrėte mums. stengėtės, kad mes butume laimingi, kad kuo daugiau sužinotume, pamatytume. Ir jums tai oavyko. Esu laiminga, pilna įspūdžių ir gilių apmąstymų, sujaudinta.
Irena Žilienė
Ačiū jums už rūpestį, gerą nuotaiką, žmogišką šilumą. Nors susipažinome tik prieš savaitę, jaučiuosi taip, tarsi būtume seniai pažįstamos. Gera buvo matyti jūsų šypseną, buvo lengva su jumis bendrauti. Stiprybės ir sėkmės Jums, telaimina Dievas Jus ir tuos, kurie Jums brangūs, Su meile ir dėkingumu.
Žydrūnė Motiejūnienė
Ačiū už puikiai praleistą laiką Maltoje, už puikiai pravestas ekskursijas, supažindinimą su visomis šventomis vietomis. Noriu palinkėti sėkmingai tęsti toliau šį reikalingą Lietuvos žmonėms darbą. Galbūt jūsų dėka Lietuvoje atsiras daugiau šviesos, šilumos ir žmonių šypsenų. Ačiū Jums!
Petras Janulis
Ačiū Jums už tai, kad esate, už tai ką jūs dirbate. Nes burti dvasingus žmones šiuo sunkiu Lietuvai metu, labai labai reikia. Ačiū už Jūsų šypseną, už globą ir meilę mums.
Virginija Janulienė
Mano širdis dainuoja, sutikus Tave gyvenime. Esu pakerėta tavo sugebėjimo organizuoti, mylėti žmones! Ačiū Tau už nuostabų kambarėlį, kuriame tu atvėrei savo moterišką širdį, duodama pan patarimus sunkioje gyvenimo situacijoje, Sveikatos tau ir tavo šeimynai, Dievo palaimos, einant šiuo įdomiu ir ištvermės reikalaujančiu keliu.
Jolanta
Sako, kad amžinasis variklis dar nesukurtas, tačiau drįsčiau paprieštarauti- mačiau jį savo akimis- tai Inga Kuliavienė – perpetum mobile. Dėkoju už energiją, jumoro dozę ir dalijimąsi savo šiluma ir gyvenimo išmintimi. Jaučiuosi atvykusi, ne kaip į kelionę, o kaip pas Ingą – rūpestingą šeimininkę- į jos svetingus namus. Laimės ir Dievo palaimos.
Alma
Laba diena :)) norėjau dar kartą padėkot už..pačias geriausias atostogas gyvenime (labai tikiuosi tokių dar bus) Maltoje :)).. šį mėnesį su kurso drauge buvom Kanarų saloje, gyvenom 4* viešbuty… viskas labai “tobula” bet daugiau nė už ką ten negrįžčiau.. Jūsų dėka supratau, kad geriausios atostogos yra ..su Dievu (kai žmonės atostogaudami gali kiekvieną dieną dalyvaut Mišiose ir tuo pat metu laaabai gerai ilsėtis ir pamatyt nauja:)).. prabangus viešbutis neatstoja galimybės dalyvaut Mišiose.. toje saloje nebuvo nei vienos Bažnyčios..linkėjimai iš Lietuvos 🙂
Ieva Grigaliūnaitė
Dėkoju už puikią kelionę.Jaučiuosi pailsėjusi.Optimaliai suderintas poilsis kūnui ir augimas sielai. Linkiu,kad neužgestų ugnelė jūsų širdyse.
Virginija Kadusauskienė
Noriu padėkoti už rūpestį, už malonų bendravimą, buvo labai gera , aš bandau rasti visur daugiau optimizmo. Ačiū jums
Vilija Venckienė